JOQ Albania
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
Masakër mjedisore në lumin Shkumbin, qytetari ngre alarmin: Po hidhen mbetjet kromi, rrezikohet zhdukja e specieve
Të zgjedhura
Emigracioni, plaga që po i “merr frymën” Shqipërisë
Të zgjedhura
Historia dhe kultura po na rrënohet, pamje trishtuese nga shtëpia muze e Avni Rustemit
Të zgjedhura
Mali i Zi i bën “gjëmën” qeverisë shqiptare për shkak të incidentit mjedisor në lumin e Bunës
Të zgjedhura
Pangopshmëria për kulla, Veliaj do kthejë Kopshtin Botanik në Park Betonik
Të zgjedhura
Italia zëvendëson pipat plastike me makarona, super gjetje në uljen e ndotjes së ambientit
Të zgjedhura
Turisti i huaj na jep një mësim të mirë, pastron që në mëngjes plazhin e Shëngjinit
Të zgjedhura
Plumbat që po na terrorizojnë çdo ditë, e për çfarë i kemi ministritë?
Të zgjedhura
(Mos)Hapja e negociatave! Jemi regjistruar për patentë, por kemi shoferë të paaftë
Të zgjedhura
Teatri i shëmtuar i politikës dhe duartrokitjet e popullit të vjedhur
Të zgjedhura
Vetëm Elisa Spiropali me batanijet e saj mund ta shpëtojë popullin këto ditë
Të zgjedhura
Teatri Kombëtar ‘shuplakë’ Ramës dhe Veliajt: S’ka ç’më bën tërmeti, aq më pak ju
Të zgjedhura
Eksperiment social i Rilindjes/ Edhe sa do durojnë pa ujë Tironsit?!
Të zgjedhura
Mbërtheçkat, të mbathurat e grisura dhe puthjet që po nxijnë Shqipërinë
Të zgjedhura
A po dështon aksioni anti-informalitet?!
Të zgjedhura
Mirditorët protestë kundër ndërtimit të HEC-eve: Ndaloni punimet!
Të zgjedhura
Mali i Zi i kërkon llogari qeverisë shqiptare për hidrocentralet në lumin Cem
Të zgjedhura
VALBONA dënohet me vdekje…!
Të zgjedhura
Mali i Tomorrit mbulohet nga mbetjet urbane
Të zgjedhura
Rriten ankesat e turistëve të huaj për Shqipërinë
Të zgjedhura
Rifillojnë punimet për HEC-in e Holtës
Të zgjedhura
Shqiptaret pastrojnë parkun me bukuri përrallore nga mbetjet urbane
Të zgjedhura
Alpinistja shqiptare hyn në historinë botërore, ngjit 7 majat më të larta

Të fundit

Loading...