Jeta Osh Qef
Home

Këngëtarja shqiptare përlotet gjatë intervistës, flet për sëmundjen e rëndë të nënës
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 21/10/2018 10:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja shqiptare ka ardhur në një rrëfim krejt ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim nëpër ekrane apo videoklipe.

Prej kohësh Fjolla Morina nuk është aktive në rrjetet sociale dhe disi më e rezervuar në daljet publike dhe arsyeja, zbulon këngëtarja, ka qenë mamaja e saj e cila vuan nga një sëmundje e rëndë.

E përlotur, për emisionin “Prive”, Fjolla ka treguar se e ëma e saj po lufton me kancerit dhe iu lut gazetarit të mos e pyeste më për këtë pjesë.

Fjolla tha:

Mami ka probleme me qelizat kancerogjene. Po bën terapi dhe kjo ka qenë arsyeja pse nuk kam qenë aktive. Shpresoj që të bëhet mirë se tek ne ka doktorë shumë të mirë, kanë dalë kura për t’u shëruar.”

E ndërkohë që fliste për jetën private, Fjolla tha:

Mund të them që kam shumë kohë pa bërë seks.”