Jeta Osh Qef
Home

E pyet si është në shtrat, Bujar Qamili lë pa fjalë Kejvinën
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 20/10/2018 22:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbrëmjen e sotme në Xing me Ermalin ishte i ftuar këngëtari i njohur Bujar Qamili.

Ai nuk ka nguruar të rrëfejë më shumë mbi jetën dhe profesionin e tij, duke lënë kështu edhe disa batuta.

Mirëpo, ka qenë një pyetje e Kejvinës ajo që ka shkaktuar të qeshura pafund në sallë.

Kejvina e pyeti:

Je i njohur si rockstar i muzikës popullore, po në shtrat si jeni ju?"

Ai u shpreh:

Për Zotin o Kejvina tjerët që kanë ardhur me mua, s’janë larguar më”

Kejvina ndërhyri dhe i tha këngëtarit se e keqkuptoi pasi ajo e pyeti se si e bën gjumin.