Jeta Osh Qef
Home

E imagjinoni dot veten të jetoni në këtë vilë 38 milion dollarëshe?
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 12/07/2018 17:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kjo super vilë në Hollywood Hills, e cila kushton plot 38 milion dollarë, është e përbërë prej 1000 metra katror sipërfaqje e brendshme, pa llogaritur atë jashtë.

Ajo ka 5 dhoma gjumi, 7 tualete, holl me shkallë të brendshme, ashensor, kuzhinë dhe sallon modern, zyrë, garazh, pishinë dhe shumë të tjera.

Ambjenti i jashtëm ofron një pamje të jashtëzakonshme, gjithashtë janë tarraca, kuzhina/ barbeque, një pishinë pa cëpa dhe një spa.

Pra këto janë disa nga elementët e veçantë që ka kjo vilë miliona dollarëshe që të lë pa mend.

Tani e imagjinoni dot veten tuaj këtu?