Jeta Osh Qef
Home

“Toyota me 3.4 mln euro”, jepet masa e dënimit për 4 të ndaluarit
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 12/07/2018 10:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë ditën e sotme masën e sigurisë “arrest me burg” për të arrestuarit: Klevi dhe Edi Likën, Alban Mollaymeri dhe Agim Çekën.

Të arrestuarit akuzohen për pastrim parash, armëmbajtje pa leje dhe falsifikim parash në kuadër të grupit të strukturuar.

Ata u arrestua pas bllokimit të  3.4 milionë eurove në portin e Durrësit.