Jeta Osh Qef
Home

5 shenjat stresuese të horoskopit, nuk ndalojnë së na ngrituri nervat!
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 13/06/2018 23:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Stresohemi dhe shpesh herë, kjo çon edhe në bllokimin e trurit, kështu mbetemi pa zgjidhje edhe për çështjet më të thjeshta.

Kur vjen puna tek njerëzit, dallojnë dy kategori: ata që nuk mposhten lehtë nga ky faktor i jashtëm dhe ata që i zë paniku edhe për hiçgjë.

Gjatë aktivitetit të përditshëm i hasim shpesh persona të tillë, e nëse për disa themi: "Sa nuk e vret mendjen!", të tjerë i kritikojmë për situatën stresuese që përmbajnë përreth.

Si shumë herë, edhe në këtë pikë astrologjia ndikon në ndarjen mes "indiferentëve" dhe "të stresuarve pa ndalim".

5 shenjat e horoskopit që stresohen më shumë dhe që të stresojnë shumë njëkohësisht:

1- Virgjëresha

2- Binjakët

3- Peshqit

4- Ujori

5- Gaforrja