Jeta Osh Qef
Home

Iu zbulua babai i fëmijës, Marina Fara merr vendimin e papritur
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 13/06/2018 23:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme JOQ.al zbuloi se bukuroshja Marina Fara është në një pritje të ëmbël prej trej muajsh.

Bashë me foton e siguruar nga gjinekologia, JOQ ka zbuluar gjithashtu dhe partnerin e saj.

Mirëpo, pas përhapjes së lajmit, duket se Marina nuk ka qëndruar indiferente.

Ajo ka ndryshuar emrin e saj në Instagram duke vënë një shprehje mjaft domethënëse, dedikim për partnerin e saj.

“Me and you against world” është emri i saj i ri, ose i përkthyer ndryshe “Unë dhe ti, kundër botës”.