Jeta Osh Qef
Home

Hierro trajneri i ri i Spanjës, por gjithë vëmendjen e mori vajza e tij seksi
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 13/06/2018 17:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ditë para nisjes së Botërorit “Rusi 2018” Spanja shkarkoi trajnerin Julen Lopeteguit, por brenda pak orësh zyrtarizoi emrin e ri në pankinën e baskëve, Fernando Hierro.

Hierro është tashmë zyrtarisht njeriu që do udhëheqë Spanjën, por vëmendja e tifozëve është përqendruar tek vajza e tij.

Klaudia Hierro është këngëtare dhe kërcimtare e njohur në Spanjë, e cila shquhet për bukurinë dhe  format e trupore.

Sapo Hierro u zgjodh trajner, tifozët e futbollit filluan të shpërndanin fotot e së bijës, Klaudias dhe me sa duket e kanë të qartë se për kë do bëjnë tifozllëk këtë Botëror…