Jeta Osh Qef
Home

Linda Rei “del nga binarët”, shthuret në klub dhe i fut duart meshkujve
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Sun Apr 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Linda Rei është një nga personazhet më ët komentuara të mediave rozë për shkak të jetesës saj të cilën gjithnjë e ka bërë publike duke u treguar kështu një vajzë pa komplekse.

Ajo ishte zhdukur për disa kohë nga rrjetet sociale pas publikimit të disa fotove të bujshme vetëm me mbathje.

Këtë radhë është rikthyer për të tronditur Instagramin me një video të egër.

Futje duarsh në klub e derdhje shampanje në gjoks, Linda ka shokuar fansat e saj duke u harbuar live.

Jeta e saj e natës është me të vërtetë nga ato për t’u pasur zili nga një pjesë e mirë e vajzave të Tiranës të fiksuara pas festive të çmendura.