Jeta Osh Qef
Home

I tha e dashura se e kishte penisin e vogël, djali e pret dhe tmerron kalimtarët i gjakosur
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Sun Apr 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një djalë i ri ka ndërmarrë një akt që pothuajse i mori jetën pasi vendosi të priste penisin e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Kinën juglindore, ndërkohë që ai ecte i gjakosur në rrugë dhe tmerroi të gjithë kalimtarët.

I riu e kishte ndërmarrë këtë akt ekstrem pasi e dashura i kishte thënë se e kishte penisin të vogël.

Ai vendosi të kastrohej dhe më pas të dilte pa pantallona i gjakosur në rrugë, me gjakun që i rridhte mes këmbëve.

Të gjithë përfituan nga rasti për t’i bërë foto dhe për t’u tallur me të në rrjetet sociale, ndërkohë që mendohet se gjithçka ka nisur pas një argumenti midis tij dhe të dashurës.

Kujtojmë një tjetër ngjarje të disa ditëve më parë ku një i ri rus vrau një grua dhe e groposi trupin e saj në pyll, pasi e kishte tallur për madhësinë e organit të tij gjenital.