Jeta Osh Qef
Home

Kush është pasaniku i ri nga Durrësi që “i vuri flakën” qytetit me mjetet e tij disa milionëshe?
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Sun Apr 15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Qyteti i Durrësit “ka marrë flakë” mbrëmjen e djeshme në kuptimin e tërthortë të fjalës, pasi asfalti i rrugëve është xhiruar nga gomat e disa automjeteve luksoze.

Një performancë e jashtëzakonshme ku mbizotëronte ngjyra e verdhë ka kapur vëmendjen e çdo kalimtari.

Durrsakët kanë mbetur gojëhapur nga pasuria miliona dollarëshe e mjeteve luksoze në pronësi të djalit nga Durrësi të quajtur Xhodi Daci.

Pasaniku i ri nga qyteti bregdetar, ka një pronësi disa “përbindësha” të mrekullueshëm të tipit “Corvette” ngjyrë limoni me vlerë 200 mijë dollarë, unike e këtij tipi e ardhur nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai zotëron gjithashtu një “Mercedes S-Class” të vitit 2017 me vlerë 130 mijë dollarë dhe një makinë tjetër luksoze të tipit “Audi” me vlerë 40 mijë dollarë.

Daci është i riu i cili u tërheq vëmendjen durrsakeve me mjetet e tij të shtrenjta dhe disa pikë i shton edhe profili i tij në Instagram, i mbushur me foto nga më vendet luksoze që viziton.

Materialet siguruar nga Letsgo, Rich Kids Tirana, Horse Power Albanian dhe Iloveamg.