Jeta Osh Qef
Home

Aktorja e njohur thotë të pabesueshmen: S’më pëlqen seksi kam kohë që s’e bëj
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Thu Mar 8

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aktorja e njohur Jennifer Lawrence është padyshim një nga gratë më të dëshiruara të “Hollywood” dhe më gjerë.

Lawrence është jashtëzakonisht e bukur dhe e dashur nga publiku për rolet e saj të paharrueshme në disa filma ikonikë.

Për “The Sun” ajo ka shpjeguar se është e fiksuar pas pastërtisë dhe se ka frikë mos marrë ndonjë sëmundje gjatë seksit.

Për këtë arsye ajo ka rrëfyer se ka kohë që nuk është në një lidhje me dikë dhe se nuk kryen marrëdhënie seksuale.

Ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj të fundit:

Unë flas shumë, po bëj pak. Në fakt nuk më pëlqen seksi. Nuk jam në një lidhje dhe kam kohë që nuk bëj seks. Organi mashkullor është i rrezikshëm. Jam e fiksuar pas pastërtisë dhe s’dua të marr ndonjë infeksion".