Jeta Osh Qef
Home

Amerikanet po shkulin flokët për të, kush është shkodrani seksi që i ka marrosur të gjitha?
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Thu Mar 8

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shqiptarët janë padyshim një nga racat më të bukura në botë dhe spikasin me pamjen e tyre edhe në shtete të tjera.

Niko Pepaj është shkodrani i cili banon në Los Angeles dhe ka arritur të rrëmbejë zemrat e amerikanëve.

26-vjeçari ka interpretuar si aktor në disa filma të njohur si: “Hoë to Get Away With Murder", "Daytime Divas" dhe ka bërë për vetë të gjithë publikun e huaj.

Ai e ka nisur karrierën e tij si model dhe si aktor e në rrjetin social Instagram numëron më shumë se 50 mijë ndjekës.

Shkodrani ka tatuazh në krah shqiponjën dy krenare dhe tregon shpesh me postimet se është krenar për origjinën e tij.