Jeta Osh Qef
Home

Vithe të rrumbullakosura dhe gjoks të stërmadh në foto, Oriola "fëlliqet" keq nga fansat me detajin
Shkruar nga: F.Tenolli | Publikuar më: 08.03.2018, 20:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Sa herë që modelja e pëlqyer Oriola Marashi poston një fito të re në llogarinë e saj në Instagram, komentet do të jenë të shumta.

Shumë nga komentuesit janë fokusuar tek një detaj në foton ku ajo duket e veshur me një kostum të kuq sportiv.

Vijat e murit ku ajo ka pozuar duken të shtrembëruara dhe kjo u ka çuar në mendje fansave idenë se modelja përdor fotoshop për të realizuar në foto format e saj.

Disa nga komentet janë me të vërtetë djegëse, por ajo ka vendosur t’i injorojë.

Share