Jeta Osh Qef
Home

I ngjajnë parajsës, këto janë hotelet më të mrekullueshme në botë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: Thu Mar 8

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në përpjekjet e tyre për të tërhequr klientët, pronarët e hoteleve shfaqin gjithnjë e më shumë inovacionin e dizajnit të brendshëm, duke krijuar suita luksoze në vende të mrekullueshme ekzotike.

Kjo ka çuar tashmë në pamjen e hoteleve të vendosura në majat e shkëmbinjve ose të ndërtuara brenda shpellave nënujore.

Nga pyjet e Finlandës në xhunglat e Bali-t, nga rrugët e Parisit deri tek ujërat mesdhetare të bregut të Greqisë, këto hotele janë kaq të ndryshme, aq edhe unike. Por ka diçka që i bashkon këto hotele: secila prej këtyre vendeve është një parajsë e vërtetë për pushuesit.

Në këtë artikull, ne ju tregojmë disa prej hoteleve më madhështore dhe frymëzuese në botë!