Jeta Osh Qef
Home

Noizy bën të ëmën të shpërthejë në lot për 8 Marsin
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Thu Mar 8

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në ditën e gruas, të gjithë u kanë kushtuar rreshta prekës nënave dhe femrave të dashura të jetës së tyre. Edhe pse i ndodhur jashtë Shqipërisë në këtë ditë të bukur, Noizy nuk ka ngelur pa e surprizuar të ëmën.

Ai i ka kushtuar një këngë, e cila e ka emocionuar pa masë dhe e ka bërë gruan të shpërthejë në lot. Kënga e reperit është e ndjerë dhe pa dyshim që do të lumturonte çdo nënë.

E çfarë mund të kërkojë më shumë një zonjë sesa këto rreshta plotë dashuri nga i biri?