Jeta Osh Qef
Home

Besi harron të urojë motrën, ajo e bën për “një lek”
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Thu Mar 8

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, ka uruar ditën e sotme për 8 mars tre femrat më të rëndësishme në jetën e tij.

Ai uroi mamin, gjyshen dhe Xhensilën, teksa publikoi kolazhin me foto me secilën prej tyre.

Në foton e publikuar, ai shkruante:

Urime 8-Marsin, Nena (Shpresa) qe me linde, me dhe jeten, Ija qe me rrite me lule dele, Xhensila qe me lumturove ditet”

Mirëpo, duket se ka harruar të urojë motrën e tij, e cila nuk ia ka përtuar dhe i ka komentuar.

Ana i shkruan:

Po mua lopa më ka bërë? Hajde se flasim zemra motrës”