Jeta Osh Qef
Home

Njihuni me “bosset” e Shqipërisë, 5 femrat më të pasura në vend
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 08/03/2018 14:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në këtë 8 Mars, sikurse ka nëna që mjaftohen vetëm me një urim dhe përqafim  të ngrohtë nga fëmijët e tyre, ka edhe të tjera, të cilat kanë arritur t’ia dalin më së miri dhe renditen ndër femrat më të fuqishme në vendin tonë.

Këto që do t’ju tregojmë më poshtë janë me të vërtetë të suksesshme dhe sipërmarrëse të zonat, të cilat, sipas një klasifikimi të bërë nga Monitor, mund të quhen 5 femrat më të pasura në Shqipëri.