Jeta Osh Qef
Home

Ronaldo JR shënon gol me roveshatë, djalit të Marcelos i ikën truri
Shkruar nga: K.Demiraj | Publikuar më: 08.03.2018, 13:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Gjithnjë e më shumë, djali i Cristiano Ronaldos, duket në hapat e babait të tij.

Reflekset e tij në futboll duken të papara dhe shumë shpejt ai ka për t'u bërë një futbollist i madh, ndoshta më i mirë se i ati.

Pas ndeshjes së fundit të kampionatit spanjoll kundër Getafes, Ronaldo JR ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm me roveshatë

Pas një krosimi nga Lucas Vazquez djaloshi e ka dërguar topin në rrjetë duke bërë që djali i Marcelos të mos u besojë dot syve nga ky realizim.

Share