Jeta Osh Qef
Home

“Edi Rama me overdozë, përfundon në spital”
Shkruar nga: D.Cani | Publikuar më: 07.03.2018, 23:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto mbrëmjen e sotme, ku tregon se eskorta e kryeministrit Edi Rama është pranë një spitali privat.

Teksa ka postuar foton, Berisha shton dhe mesazhin e qytetarit dixhital, i cili raporton se Rama ka përfunduar në spital me overdozë.

Berisha shkruan:

Rama ne spital!

Duket me overdoze. Sb

“Para 20 minutash kalova dhe aty pash eskorden e Rames duket me overdoze!ja dhe foto”.

 

auto_Screenshot_21520458859-1

Share