Jeta Osh Qef
Home

Askush s’e kishte menduar, zbulohet lidhja e Leonardit me Blerina Bombajn
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Wed Mar 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndoshta nuk ju kishte shkuar në mendje, por paska një lidhje mes producentit Leonard Bombaj dhe dietologes Blerina Bombaj.

Ka qenë vete producenti që e ka zbuluar ditën e sotme në emisionin "Kush vjen për drekë" te Arjola Shehut se Blerina është goca e xhaxhait të tij.

Të dy janë bërë pjesë e shkrimeve të shumta në media kohët e fundit.

Leonardi është diskutuar për çështjen e përdhunimit të Ajsi Xhaxhaj, ndërsa Blerina për dietën e famshme me tërshërë në kopshte.