Jeta Osh Qef
Home

Pornostarja plas “bombën”: Fjeta me Ronaldon, më njohu kush isha vetëm kur u zgjuam
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 07/03/2018 20:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ylli portugez Cristiano Ronaldo nuk po gjen reaht nga femrat.

Tani që është dashuruar me Georginën i janë "qepur" edhe njëherë më shumë duke i nxjerë edhe sekretet e së kaluarës.

Kësaj here ylli i Realit është përmendur nga një aktore e filmave me pullë të kuqe, Angela White.

Ajo tregon se ka pasur intimitet me portugezin dhe më pas ai i ka thënë se nuk dëshironte të mbante më kontakte.

U takuam në një festë në Sidney dhe në fakt isha unë ajo që flirtova e para me të. Pas feste, Cristiano më ftoi në suitën e tij dhe kaluam natën bashkë. Vetëm në mëngjes, në fakt ishte drekë, pasi u zgjuam shumë vonë, ai mësoi se kush jam unë dhe preferoi që të mos mbajmë kontakte”, tregoi Angela.