Jeta Osh Qef
Home

Champions/ Tottenham–Juventus e Man City-Basel, publikohen formacionet zyrtare
Shkruar nga: K.Demiraj | Publikuar më: 07.03.2018, 20:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Juventus dhe Tottenhami përballen sot në orën 20:45 në Londër për ndeshjen e kthimit të 1/8-ave të Champions League.

Ndeshja e parë në Torino përfundoi 2-2 dhe sot është gjihçka e hapur sa i përket kualifikimit.

Ja formacionet zyrtare të sfidës:

 juve

Manchester City e pret sonte Baselin në “Etihad”, në një ndeshje që nuk pritet të ketë shumë histori pasi anglezët thuajse kanë siguruar kualifikimin me fitoren e thellë 0-4 në ndeshjen e parë.

Ja formacionet zyrtare të sfidës:

basel

 

Share