Jeta Osh Qef
Home

Makina përplas aktoren dhe të bijën, vajza 4-vjeçare vdes në vend
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Wed Mar 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dita e sotme ka qenë mjaft tragjike për një nga aktoret më të dashura amerikane, e cila ka humbur të bijën 4-vjeçe

Aktorja e njohur e serialit "The americans", Ruthie Ann Miles Abigail është përplasur me makinë ndërkohë që po kalonte semaforin.

34-vjeçarja ishte me vajzën, mikeshën e saj dhe djalin e mikeshës teksa po kalonin rrugën, por një makinë erdhi me marramendëse dhe i goditi të katërt.

Vajza e aktores, Abigail dhe djali 1 vjeç i mikeshës së saj mbetën të vdekur nga aksidentin tragjik.

Ruthie u dërgua menjëherë në spital dhe siç raportojnë mediat e huaja ajo është shtatzënë.