Jeta Osh Qef
Home

Sot është një nga modelet më joshëse, por si dukej Oriola Marashi “para kredisë”
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Wed Mar 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Modelja e njohur Oriola Marashi, di si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve dhe të shkaktojë "tërmet" në rrjetet sociale me postimet e saj.

Por, a jeni kuriozë të dini se si ka qenë modelja "para kredisë"?

E tregon pikërisht këngëtari Gjergj Kaçinari, i cili ka publikuar një foto me modelen, e cila i përket gjashtë viteve më parë.

Në këtë foto të dy shfaqen mjaft të vegjël në moshë dhe me siguri kanë qenë shokë klase në lice.

Gjergji shkruan:

Para kredisë (part 2) Oriola Marashi”

Megjithatë me atë çfarë shohim në këtë foto Marashi ka ndryshuar shumë pamjen e saj.