Jeta Osh Qef
Home

Igli Tare nuk ndalet, gati akordin te Lazio me ish-yllin e Bayernit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Wed Mar 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
media.media.45e415e4-259f-4de9-ad1a-70c519c2baad.original1024Nëse të gjithë kanë rënë qetësi dhe po mendojnë për kampionatin, i vetmi që nuk ri duarkryq, është rejtori sportiv i Lazios, Igli Tare.
Shqiptari po punon maksimalisht për zëvendësuesin e Stefan de Vrij i cili do largohet në merkaton e verës.

Mediat italiane raportojnë se Tare ka shfaqur interesim për transferimin e ish-mbrojtësit të Bayern Munichut, Holger Badstuber.

Badstuber është aktualisht te Stuttgarti, por Tare beson se mund ta sjellë në kryeqytet. Priten zhvillime të tjera në vazhdim lidhur me këtë transferim.

Capture-15