Jeta Osh Qef
Home

Makina “fluturon në ajër” vajzën tek ish-stacioni i trenit
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: Wed Mar 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

aks-2

Foto ilustruese

Një vajzë e re është përplasur teksa po kalonte rrugën tek ish-stacioni i trenit në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, kur vajza është përplasur fort nga një makinë.

Autovetura ka qenë me shpejtësi të lartë dhe nuk ka mundur të ndalojë para vajzës së re.

Mësohet se është shoqëruar në polici shoferi dhe pasagjeri i makinës.

Ndërsa 30-vjeçarja është në gjendje të rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital, por identiteti i saj ende nuk është zbuluar.