Jeta Osh Qef
Home

Shpërthen Lori Hoxha: Nuk kam bërë botoks, mbylle atë dreq goje!
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Wed Mar 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndoshta jo të gjithë e mbajnë mend, por Lori Hoxha dukej shumë ndryshe në fillimet e saj.

Pas një serë akuzash për operacione, vetë trashigmtarja e Top Channel e ka pranuar që ka bërë disa ndërhyrje.

Megjithatë ka një gjë që Lori nuk toleron dhe ajo është ta akuzojnë për botoks.

Në foton e fundit që ka postuar, një nga komentueset shkruan se është gjithë botoks, por kjo e ka nervozuar blogeren.

Fansja shkruan se:

Fytyra gjithë botoks…Buzët e bëra…Dhe prapë dukesh natyrale në sytë e disave."

Ndërkohë, Lori i kthehet:

S’ka botoks në fytyrën time. Mbylle atë dreq goje. Jam vetëm 24 vjeç. Nuk më duhet.”