Jeta Osh Qef
Home

Fotografoi një objekt misterioz në mal, atë që ndodhi më pas s’e kishte parë kurrë
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Wed Mar 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në Facebook gjenden video me të vërtetë mahnitëse dhe unike.

Ky është rasti i një djali që regjistroi një objekt misterioz nga mali, por ajo që objekti i çuditshëm bëri ishte krejtësisht mbresëlënëse.

Çfarë ndodhi? Ky objekt lëshonte bubullima dhe shkatërroi gjithçka përgjatë hapësirës së tij.

Diçka që nuk është parë më parë. Sipas përshkrimit të videos së Facebook-ut, do të ishte një UFO.

Peizazhi i bukur u bë tragjik dhe videoja në Facebook tashmë ka më shumë se 30 mijë shikime në rrjetet sociale.

Video: