Jeta Osh Qef
Home

Kida prishet me Getinjon pas largimit të bujshëm? Ky është detaji në foto që zbulon gjithçka
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Sat Jan 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Largimi i dy reperëve të njohur nga labeli “OnRecords” është komentuar shumë ditët e fundit në media.

Mozzik dhe Getinjo ishin padyshim dy nga artistët më të pëlqyer brenda grupit dhe ikja e tyre është shoqëruar me shumë mëri nga ana e menaxherit të tyre.

73451-640-0-5a5912cd7f260

Duket se reperi Getinjo nuk e ka prishur miqësinë me këngëtaren e njohur Kida edhe pas largimit.

3

Megjithëse qarkulluan thashetheme të shumta, me anë të një komenti në një foto të postuar nga Kida, u vërtetua e kundërta.

73450-640-0-5a5912cd7f052

Ata kanë bashkëpunuar në këngën “Ku je”, e cila u kthye në një hit veror verën e kaluar.