Jeta Osh Qef
Home

I shkruan ish të dashurës, djalit nga Tirana i vijnë mendtë vërdallë nga përgjigja e vajzës
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Fri Jan 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është interesante mënyra se si zgjedhin të ndahen çiftet.

Mbetet për t’u vlerësuar ndarja miqësore, megjithëse janë të rralla sepse thuhet që një ish-partner nuk mund të jetë kurrë shoku/shoqja jote.

1 (1)

E keni provuar ndonjëherë t’i shkruani “ishit” tuaj pas disa kohësh kur gjithçka ka mbaruar?

Epo, një i ri nga Tirana e ka bërë këtë dhe përgjigja që i ka kthyer vajza është epike.

Djali, i cili ka dërguar bisedën për JOQ.al i shkruan vajzës:

O la po ku je?

Dhe mesazhi që i vjen pas mesnatës nga vajza është:

Po mire, je normal ore që shkruan në këtë orë?
Lali e kam në krevat burrin dhe nuk kërkoj dashnor, flije mendjen nga kjo anë. Do rrish në fb, rri, s’do, ik vlla.”

I befasuar nga përgjigja e vajzës, që është ish e dashura e tij, djali nuk ia ka përtuar përgjigjen që vijon sa më poshtë:

26782460_1713641948687777_263944998_o