Jeta Osh Qef
Home

Ndan krevatin me dy të dashurat, studenti përfundon i pakënaqur me sjelljen e tyre
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: Sun Jan 7

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Joseph Freeney, 22 vjeç, dhe e dashura e tij një vit më e vogël Katie Aitchison, janë të dy studentë në Universitetin Leeds në Angli.

PAY-SUNDAYPEOPLE-PROD-Polyamorous-ed

Ata përfunduan në një marrëdhënie treshe pasi u dashuruan me Clare Verduyn, edhe ajo studente në të njëjtin universitet.

Katie e cila njihej për prirjet e saj biseksuale fillimisht filloi të takonte Joseph rreth një vit më parë.

nintchdbpict000373180491

Por ajo tregon se tërhiqet nga njerëzit pavarësisht nga gjinia apo identiteti gjinor.

Katër muaj më vonë ata u takuan me Clare, edhe ajo një biseksuale në shoqërinë "Historia Normannis", ku anëtarët vishen si normanë në betejat historike të shekullit 12-të. Çifti u dashurua dhe e mori vajzën e re të bashkëjetonin me të.

nintchdbpict000373180394

Edhe pse Joe tha se kjo është marrëdhënia më e shëndetshme që ai ka qenë ndonjëherë, ai shprehet i zemëruar me sjelljen e tyre të çrregullt.

PAY-SUNDAYPEOPLE-PROD-Polyamorous-ed (2)

Joe tha për Mirror Online:

Miqtë e mi mendojnë se jam djali më me fat në botë dhe supozoj se duhet të shërbej me këmbë e me duar vetëm sepse kam dy të dashura, por oh, ato janë kaq të çrregullta. Ne gatuajmë shpesh dhe gjithmonë më ngelet mua të laj enët. Gjithashtu unë bëj pjesën më të madhe të pastrimit dhe laj rrobat."

Treshja jeton së bashku prej më shumë se tre muajsh.

nintchdbpict000373180425