Jeta Osh Qef
Home

Marina Vjollca ekspozon trupin më shumë seç duhej, ky është fustani i tretë që askush nuk e pa
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Tue Sep 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Marina Vjollca ditën e ceremonisë së martesës së saj u shfaq me dy fustane, një në altar dhe një gjatë ceremonisë. Të dy ishin fustane shumë të bukur dhe që të mbeteshin disi në kujtesë, por në fakt duket se më shumë bujë po bën fustani i tretë që nuk e pamë askund gjatë fotove dhe videove të postuara nga dasma.

Ka qenë kushërira e saj, këngëtarja Evi Reçi e cila ka postuar një foto bashkë me Marinën, ku ajo shfaqet e veshur me një fustan të ngjitur pas trupit dhe të çarë në njërën anë të këmbës deri afër belit.